Mezoterapia

Nasza cena
Mezoterapia ciała (anty cellulit, modelowanie, ujędrnianie) od 250 PLN
Mezoterapia twarzy od 200 PLN

Mezoterapię z początku wykorzystywano przede wszystkim do eliminacji różnych dolegliwości bólowych, w walce ze schorzeniami neurologicznymi oraz przy leczeniu schorzeń skóry, w tym do usuwania wszelkiego rodzaju blizn i uciążliwych zrostów. Od niedawna znalazła swoje zastosowanie w medycynie estetycznej.

Mezoterapia polega na wprowadzaniu w głąb skóry specjalnych substancji czynnych. Wyróżnia się dwa główne typy tego zabiegu. Pierwszy z nich to mezoterapia bezigłowa, drugi zaś to mezoterapia igłowa.
Mezoterapia igłowa używana jest przede wszystkim do likwidacji cellulitu, zmniejszenia zmarszczek, wygładzenia i ujędrnienia skóry oraz do usuwania przebarwień. Jest to zabieg zazwyczaj bezbolesny, ale dla Państwa komfortu możemy zastosować znieczulenie miejscowe.

Mezoterapia wykorzystuje do wprowadzania w głąb skóry substancji czynnych impulsy elektryczne i ultradźwięki. Nie powoduje najmniejszego dyskomfortu w czasie trwania zabiegu, a więc eliminuje potrzebę znieczulania. Ultradźwięki i impulsy elektryczne pomagają dotrzeć preparatowi bezpośrednio do komórek skóry właściwej, przebijając się przez warstwę rogową i naskórek.

Mezoterapia bezigłowa jest wykorzystywana do usuwania zmarszczek, redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej oraz stymulacji wzrostu włosów.
Zapraszamy Państwa na bezpłatną konsultację w celu dobrania najbardziej optymalnej dla Państwa potrzeb metody.