Wypełnianie ust

Zapoznaj się z naszym cennikiem lub zapytaj w Gabinecie

Piękne usta zwracają uwagę. Chcemy, by były pełne, jędrne, o doskonałych proporcjach i symetryczności. Gabinet kosmetyczny Nowa Ty zaprasza Państwa do skorzystania z możliwości korekty konturu ust, podniesienia ich kącików, zwiększenia objętości warg, poprawy ich symetryczności oraz kolorystyki.

Większość zabiegów modelowania ust wykonywana jest z użyciem kwasu hialuronowego. Jest  to czynnik naturalnie występujący w ludzkim ciele, głównie w skórze. Jedną z głównych jego ról jest wiązanie wody i utrzymywanie prawidłowego nawodnienia tkanek. Cząsteczki kwasu hialuronowego zanikają jednak w miarę upływu lat, co powoduje zmniejszenie objętości warg. Zabieg wypełnienia ust pozwala zatrzymać czas i polega na udostępnieniu zastępczego źródła kwasu hialuronowego, aby przywrócić satysfakcjonujące nawilżenie tkanek.

Kwas hialuronowy, wykorzystywany do wypełniania ust jest preparatem syntetycznym, co znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia objawów alergii. Zapewnia też dużą wygodę, gdyż nie wymaga wcześniejszej próby uczuleniowej. Kwas hialuronowy jest jednym z najbezpieczniejszych preparatów, używanych w medycynie estetycznej, ponieważ finalnie jest całkowicie wchłaniany. Oprócz wypełnienia uzyskujemy również dodatkowy efekt – stymulacji tkanki do produkcji kolagenu, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu ostrzyknięte miejsca są w lepszej kondycji niż przed zabiegiem.