Futura Pro

Jak z mężczyznami– to krótko i o konkretach.

Gabinet kosmetyczny Nowa Ty posiada w swojej ofercie zabiegi kosmetyczne szyte na miarę dla konkretnych klientów. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. W związku z powyższym oferujemy zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, dostosowane do specyficznych męskich potrzeb.  Brak czasu i ochoty na wielogodzinne ćwiczenia w siłowni? Wolna chwila w przerwie na lunch? Proponujemy skorzystanie z programów urządzenia Futura Pro.

Panom polecamy szczególnie następujące zabiegi:
– twarz:
ujędrnianie skóry,
kawitacja (bezinwazyjna liposukcja np. podbródka),
– ciało:
rozbudowa muskulatury,
kształtowanie sylwetki,
wyszczuplanie (zwłaszcza okolic brzucha)
i wiele innych.
Urządzenie wykorzystuje  biostymulację, ultradźwięki i mikroprądy, optymalnie pobudza mięśnie i dopasowuje  impulsy do ich struktury i potrzeb. Oznacza to efektywność bez wysiłku, stresu i bólu oraz możliwość dowolnego kształtowania i modelowania mięśni (oddziaływanie na poszczególne, wybrane partie mięśniowe w tym również takie, które trudno jest zaktywizować podczas ćwiczeń na siłowni).

Wybrane zabiegi Futura Pro

Programy sportowe fitness
Wzmacnianie i rozbudowa muskulatury bez konieczności spędzania długich godzin na siłowni. Poszczególne zabiegi odpowiadają za siłę mięśni, ich wytrzymałość, rozciągnie.
Wyszczuplanie ciała
Zabiegi do stosowania zamiast lub w uzupełnieniu diety. Wzmacniają mięśnie, powodują utratę wagi, likwidują luźną skórę, ujędrniają. Generują efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Aby podtrzymać i wzmocnić efekt odchudzania metodą Futura Pro, wymagana jest seria zabiegów.
Kształtowanie sylwetki
Kierowane do osób, pragnących skupić się na konkretnym fragmencie ciała (np. płaski brzuch, mięśnie odpowiedzialne za postawę). Wpływają na wzmocnienie i ujędrnienie mięśni oraz poprawę zwartości włókien i redukcję obwodów .
Multi Body
Stopniowe przekształcanie mięśni poprzez ich modelowanie, poprawa ogólnej sprawności fizycznej. Program polecamy także w przypadku przygotowania do zwiększonego wysiłku (np. przed rozpoczęciem sezonu narciarskiego).

Zachęcamy również do skorzystania z urządzenia w zakresie zabiegów pielęgnujących twarz (odmładzanie i ujędrnianie, redukcja zmarszczek , poprawa owalu twarzy, kawitacja – bezinwazyjny lifting).
Wiemy, że mężczyźni nie lubią czekać, dlatego oferujemy w pełni profesjonalny system rezerwacji.

Bardzo prosimy o poinformowanie osoby obsługującej o każdej z wymienionych przyczyn, które są przeciwwskazaniami do zabiegu urządzeniem Futura Pro:
epilepsja;
stany zapalne skóry;
rozrusznik serca;
ciężka miażdżyca tętnic;
nowotwory;
zakrzepowe zapalenia żył;
poważne nadciśnienie;
ciężkie choroby serca, nerek, wątroby;
zapalenia nerwów.