Medycyna estetyczna

panowie

W dzisiejszych czasach panowie coraz częściej dostrzegają potrzebę zadbania o swój wygląd w sposób wykraczający poza podstawowe zabiegi pielęgnacyjne. Wizyta u kosmetyczki przestała być sensacyjnym wydarzeniem, stając się symbolem dbałości o zdrowie, higienę i atrakcyjność. Gabinet kosmetyczny Nowa Ty, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom męskiej części Klientów, proponuje pulę zabiegów, dedykowanych właśnie im i przystosowanych do specyficznych potrzeb ich skóry. W puli tej znajdują się m.in. zabiegi medycyny estetycznej, z których szczególnie polecamy wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, odmładzanie za pomocą botoksu oraz mezoterapii, powstrzymywanie wypadania włosów, a także poprawę ogólnego wyglądu skóry poprzez peelingi medyczne.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym
Do lamusa odeszła już teoria, że skóra mężczyzn się nie starzeje lub, że zmarszczki mimiczne oraz wynikające z wieku dodają mężczyznom urody. Dlatego w naszym gabinecie proponujemy panom efektywny i dyskretny zabieg kosmetyczny, pozwalający na spłycenie istniejących zmarszczek i zapobieganie ich pogłębianiu się. Wykorzystywany do zabiegu kwas hialuronowy jest bezpieczny dla organizmu, sam zabieg trwa krótko, jest mało bolesny (stosujemy znieczulenia), wykonywany w komfortowych warunkach, a jego efekty utrzymują się od 6 do12 miesięcy.

Odmładzanie za pomocą botoksu
Oto coraz chętniej wybierana przez mężczyzn metoda redukcji i spłycenia zmarszczek i odmłodzenia skóry. Dbałość o wizerunek i chęć zachowania młodego, atrakcyjnego wyglądu sprawiają, że mężczyźni cenią botoks i chętnie poddają się temu zabiegowi ze względu na jego błyskawiczne i długo utrzymujące się efekty oraz brak konieczności spędzania w gabinecie czasu, który można poświęcić na znacznie bardziej interesujące czynności. To nie tylko propozycja redukcji zmarszczek mimicznych, ale również powstrzymywanie widocznych zmian, związanych z wiekiem. I wykonujemy go nawet w przerwie na lunch!

Odmładzanie za pomocą mezoterapii
Propozycja bezpiecznej, niechirurgicznej metody odmładzania, polegająca na wprowadzeniu w wybrane miejsca specjalnie dobranych dawek preparatów, których działaniem jest poprawa elastyczności , napięcia oraz ogólnego stanu skóry, a także redukcja zmarszczek. Zabiegi mezoterapii prowadzimy pod kontrolą lekarza specjalisty z wieloletnim doświadczeniem. Zabieg jest szybki i daje widoczne efekty.

Powstrzymanie wypadania włosów za pomocą mezoterapii
Zabieg polega na bezpośrednim wprowadzaniu w miejsca łysienia odpowiednich preparatów leczniczych z ominięciem nieprzepuszczalnej bariery naskórkowej. Cebulki włosowe otrzymują zdrową dawkę wartościowych substancji, dzięki czemu możliwe jest powstrzymanie procesu ich słabnięcia i wypadania włosów. Czasami mezoterapia skutkuje wręcz odrostem utraconych włosów. Zabieg nie jest bolesny, a reakcje alergiczne występują bardzo rzadko.

Poprawa ogólnego wyglądu skóry poprzez peelingi medyczne
Przeprowadzane pod nadzorem lekarza dermatologa zabiegi z wykorzystaniem kwasów medycznych poprawiają w widoczny sposób ogólny wygląd skóry, oczyszczają, umożliwiają usuwanie jej defektów oraz opóźniają efekty starzenia. W naszym gabinecie wykorzystujemy zarówno kwasy owocowe, jak i peelingi medyczne, dopasowując je do potrzeb skóry każdego Klienta.

Podkreślamy, że wszystkie zabiegi medycyny estetycznej prowadzimy pod kontrolą lekarza medycyny, a ich zakres dobieramy do potrzeb Klienta. Zapraszamy na konsultację i ocenę stanu skóry.