Zamykanie naczynek

Grubsza skóra twarzy mężczyzn jest silniej ukrwiona niż kobieca. Z tego powodu problem z pękającymi naczynkami często dotyka również panów. W gabinecie kosmetycznym Nowa Ty przeprowadzamy zabieg zamykania naczyniek oraz usuwania rumienia za pomocą zabiegów laserowych oraz koagulacji.

Laseroterapia
Światło lasera aktywuje mechanizm niszczenia ścian naczyń krwionośnych przez znajdującą się w nich krew. Naczynka ścieśniają się od wewnątrz i odrywają od sieci. Wiązka lasera jest pochłaniana przez hemoglobinę, a zniszczone fragmenty naczyń są usuwane z organizmu w procesach metabolicznych. W zależności od ilości, rozmiaru i koloru naczyń krwionośnych koniecznych może być kilka całkowicie nieinwazyjnych zabiegów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną informacją w zakładce laseroterapia.

Koagulacja
Zamykanie pękniętego naczynka za pomocą elektrostymulacji prądem o wysokiej częstotliwości. W praktyce wykwalifikowana kosmetyczka dotyka każdego naczynka specjalną elektrodą i zamyka je. Zabieg nie jest uciążliwy i nie ma potrzeby ograniczenia obowiązków zawodowych. Skóra po zabiegu może być lekko podrażniona (zaczerwieniona), ale proces gojenia jest bardzo krótki.

W zależności od rodzaju i wielkości zmian, w czasie wstępnej konsultacji dobieramy najbardziej optymalną do męskich potrzeb metodę leczenia.