Masaż podciśnieniowy

Co daje?

Zwalcza cellulit, ujędrnia ciało, powiększa biust, podnosi pośladki, modeluje i kształtuje sylwetkę (wyszczupla), wzmacnia tkankę łączną (poprawia stan skóry), zmniejsza zatrzymywanie wody poprzez uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego, usuwa toksyny i zbędne produkty przemiany materii, wspomaga leczenie blizn, oparzeń, obrzęków, regeneruje skórę po operacjach.

Jak to się odbywa?

Likwidacja cellulitu:

mechaniczne rolki, umieszczone w komorze, działają w połączeniu z podciśnieniem. Fałda skórna wałkowana jest w kilku kierunkach przez głowicę zabiegową. Zabieg jest uzupełniany przez ciągłe lub rytmicznie zmienne podciśnienie.

Masaż biustu lub pośladków:

aparat zasysa i zwalnia partie ciała poddane zabiegowi, intensywnie je gimnastykując. Tkanka mięśniowa uelastycznia się, co prowadzi do powiększenia i ujędrniania biustu oraz podniesienia i ujędrnienia pośladków w sposób naturalny i widoczny.

Drenaż limfatyczny:

dodatkowy zysk z zabiegu. Poprawa naturalnych funkcji systemu limfatycznego, likwidacja obrzęków, oczyszczenie poprzez uwolnienie szkodliwych produktów przemiany materii i wydalenie ich z organizmu.

Dla kogo?

Dla każdego. Masaż podciśnieniowy jest metodą absolutnie bezpieczną, bezinwazyjną, pobudzającą jedynie naturalne procesy organizmu. Przeciwwskazaniami są: zapalenie żył, czynny nowotwór, ciąża, przepuklina, obecność naczyniaków, bolesne żylaki, liczne tłuszczaki.