Futura Pro

Która z nas nie marzy o tym, by skóra jej twarzy była gładsza i bardziej rozświetlona?
Gabinet kosmetyczny Nowa Ty zaprasza Panie do skorzystania z zabiegów odmładzających i upiększających (lifting i liposukcja) Futura Pro.

Tylko teraz elektrostymulacja z liposukcją kawitacyjną  w wyjątkowej cenie 900 złotych za 10 zabiegów

To nowoczesna technologia, która poprawia napięcie mięśni i skóry, a także powoduje jej nawilżenie oraz stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, widocznie ujędrniając twarz, poprawiając jej owal, redukując i spłycając zmarszczki. Dodatkowo jest całkowicie bezinwazyjna – urządzenie wykorzystuje  biostymulację, ultradźwięki i mikroprądy, optymalnie pobudza mięśnie i dopasowuje impulsy do ich struktury oraz potrzeb. Na efekty nie trzeba długo czekać, a same zabiegi – w odróżnieniu od tradycyjnej elektrostymulacji – nie są nieprzyjemne i męczące. Programy dobierane są indywidualnie do potrzeb każdej Pani w taki sposób, by osiągnąć jak najlepszy efekt w jak najkrótszym czasie. Polecamy je szczególnie przed ważnymi spotkaniami (biznesowymi lub towarzyskimi), gdyż usuwają oznaki zmęczenia i stresu, redukują opuchliznę, nadają skórze blask i poprawiają rysy twarzy.
Z szerokiej gamy możliwości urządzenia przedstawiamy wybór następujących zabiegów:

  • odmładzanie i ujędrnianie,
  • redukcja zmarszczek ,
  • poprawa owalu twarzy,
  • „młody uśmiech”,
  • głębokie nawilżenie,
  • drenaż limfatyczny i detoks,
  • bezinwazyjny lifting.

Zachęcamy również do skorzystania z urządzenia w zakresie zabiegów pielęgnujących ciało (odchudzanie, modelowanie, w tym również powrót do formy po ciąży).
Bardzo prosimy o poinformowanie osoby obsługującej o każdej z wymienionych przyczyn, które są przeciwwskazaniami do zabiegu urządzeniem Futura Pro:
ciąża;
epilepsja;
stany zapalne skóry;
rozrusznik serca;
ciężka miażdżyca tętnic;
nowotwory;
zakrzepowe zapalenia żył;
poważne nadciśnienie;
ciężkie choroby serca, nerek, wątroby;
zapalenia nerwów.