Laseroterapia IPL+RF

twarz

Gabinet kosmetyczny Nowa Ty, wśród licznych zabiegów posiada również w ofercie laseroterapię. Za jej pomocą likwidujemy niedoskonałości cery w postaci przebarwień, pękających naczynek, pajączków, rumienia czy trądziku oraz dokonujemy redukcji niepożądanego owłosienia.

Redukcja przebarwień

Usuwanie zmian pigmentacyjnych wrodzonych lub spowodowanych uszkodzeniami fizycznymi (poparzenia słoneczne, urazy, podrażnienia oraz naturalny proces starzenia się skóry) poprzez ich złuszczanie.  Zaleca się wykonanie 3-4 zabiegów oraz bezwzględne unikanie słońca i solarium.

Redukcja zmian naczyniowych i rumienia

Zabieg polecany dla osób, borykających się z usuwaniem i tuszowaniem efektów, wynikających z posiadania cery naczyniowej, a więc skłonnej do pękania naczynek, powstawania pajączków oraz rumienia. Zaleca się wykonanie kilku zabiegów i bezwzględne unikanie słońca, solarium oraz stosowanie kosmetyków z filtrami.

Redukcja trądziku

Zabieg usuwający trądzik bez uszkodzenia otaczających tkanek. Można stosować zarówno na twarz, jak i na ciało. Energia IPL redukuje bakterie, odpowiedzialne za powstawanie zmian zapalnych oraz przebarwieniowych. Spowalnia również produkcję sebum.

Depilacja laserowa

Najskuteczniejsza metoda usuwania niepożądanego owłosienia. Zabieg krótki i bezbolesny z wykorzystaniem światła, absorbowanego przez melaninę. W trakcie zabiegu jest ono przekształcane w ciepło, niszcząc mieszek włosa. Tym skuteczniejszy, im włosy są ciemniejsze, ponieważ wykorzystuje ilość pigmentu we włosach. Dla osiągnięcia pełnego efektu zaleca się powtarzanie zabiegu w odstępach 5-6 tygodni. Depilacja laserowa – zobacz szczegóły.