Makijaż permanentny

Nie każda osoba otrzymała w prezencie od natury twarz o idealnych proporcjach. Kobiety tuszują drobne niedoskonałości swojej urody i podkreślają jej atuty za pomocą makijażu. Jednak jego codzienne wykonywanie jest czasochłonne i może być męczące. Dodatkowo czasami nie mamy możliwości, aby się umalować, a zawsze chcemy wyglądać dobrze.

Gabinet kosmetyczny Nowa Ty proponuje Paniom alternatywę dla klasycznego makijażu, jaką jest makijaż permanentny. Jego zadaniem jest subtelne podkreślenie urody lub skorygowanie jej mankamentów: można przyciemnić lub zmienić kształt brwi, powiększyć, zmniejszyć lub zmienić kolor ust oraz podkreślić oczy, zatuszować przebarwienia i blizny.

Zabieg polega na aplikacji barwników na głębokość nie większą niż 1 mm, a więc o wiele płycej niż w przypadku klasycznego tatuażu. Wobec powyższego zaletą makijażu permanentnego jest jego stopniowe zanikanie (zwykle w okresie od 2 do 5 lat), dzięki czemu można dostosowywać wygląd do zmieniających się oczekiwań. Szeroka paleta kolorów pozwala dobrać odpowiedni do karnacji i spełnić oczekiwania nawet bardzo wymagających Klientek.

Dla bezpieczeństwa Klientki i jakości makijażu wszystkie przybory mające styczność ze skóra są jednorazowe i sterylnie zapakowane. Otwiera się je tuż przed wykonaniem zabiegu i wyrzuca po jego zakończeniu, co daje pewność, że zabieg jest bezpieczny.

Elementy makijażu permanentnego:
- oczy:
Podkreślenie oczu na górnych lub dolnych powiekach za pomocą kresek. Dla osób, które wolą subtelniejszy makijaż, gabinet kosmetyczny Nowa Ty proponuje optyczne zagęszczenie rzęs za pomocą bardzo cienkiej kreseczki w linii rzęs.
- brwi:
Polecany szczególnie Paniom, które mają słabe włoski lub niesymetryczne brwi – pozwala je przyciemnić lub odrobinę podnieść, co odmładza twarz. Idealny zabieg dla Pań, które z różnych przyczyn utraciły brwi lub rzęsy (np. w wyniku zabiegu chemioterapii)
- usta:
Pozwala zrezygnować z codziennego borykania się z rysowaniem konturów ust oraz znikaniem szminki w niedługim czasie po jej nałożeniu. Doskonały sposób na zatuszowanie blizn po opryszczce oraz korektę ust o niewyraźnym kształcie i kolorze za pomocą cieniowania lub wypełniania w całości wybranym kolorem.

Serdecznie zapraszamy za konsultację z fachowcem!