Retises CT

Nasza specjalna cena Retises CT 150 PLN

Co to takiego i jakie daje korzyści?

Peeling medyczny, pozwalający na usuwanie uszkodzonej warstwy naskórka na różnych poziomach. Dla osiągnięcia najlepszego efektu intensywność zabiegu dobierana jest indywidualnie, w zależności od rodzaju skóry oraz jej problemów.

Jak to się robi?

Retises CT to dwie fazy działania: najpierw złuszczanie kwasem glikolowym oraz salicylowym, a następnie  użycie kwasu retinolowego, który stymuluje komórki do odnowy. Istotne jest również działanie trzech innych składników: kwasu fitowego, kojowego i azelainowego, odpowiedzialnych za usuwanie istniejących przebarwień oraz zapobieganie powstawaniu nowych.

Jakie są wskazania do tego zabiegu?

Wiotka i mało elastyczna skóra, fotostarzenie skóry twarzy, szyi i dekoltu, ostuda (melasma), przebawienia, rozstępy.

Dla kogo?

Dla każdego. Zabieg jest bezbolesny i płyną z niego takie same korzyści dla skóry, jak w przypadku bardziej agresywnych peelingów chemicznych. Formuła preparatów jest delikatna i nie powoduje zmiany wyglądu skóry, a tym samym ograniczenia aktywności zawodowej czy towarzyskiej.

Czy tylko na twarzy?

Nie tylko. Z uwagi na osiągane korzyści, można stosować np. na brzuchu (poprawa kondycji skóry zwiotczałej i z rozstępami).

Jednorazowo czy wielokrotnie?

W zależności od ogólnego stanu skóry i również jej indywidualnych potrzeb, może być konieczne wykonanie serii zabiegów dla osiągnięcia pożądanego efektu.

Zapraszamy na konsultację w naszym salonie kosmetycznym. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.